وقتی به دامان طبیعت کوهستان آمده باشی، ورزش کردن و استفاده از امکانات ورزشی اهمیت دوچندانی خواهد داشت. در مجموعه دهکده توریستی گنج نامه شما امکانات ورزشی قابل قبولی در اختیار خواهید داشت تا لحظات خوشی را با هیجان و ورزش گره بزنید.

بانجی جامپینگ

42 متر بالاتر برو، طناب را به پایت ببند، کلاه را بر سرت بگذار، توسط مسئول فنی چک نهایی شو و در یک لحظه خودت را رها کن. اینجا تنها بانجی جامپینگ خاورمیانه است که می توانی با یک دوست یا همسرت همزمان به سمت زمین سقوط آزاد را تجربه کنی. وقتی داری با سر به سمت زمین می روی یادت باشد که اینجا بلندترین بانجی جامپینگ خاورمیانه است.

بانجی جامپینگ گنج نامه
تیرول گنجتامه

تیرول

بدون بال پرواز کردن سخت است، اما تاوقتی تیرول نباشد. روی هوا در ارتفاع 3 تا 35 متری از سطح زمین، تنها به قرقره ها و طنابی وصل هستی، البته جای نگرانی نیست زیرا در فاصله 520 متری که روی هوا و زمین معلقی و به کمک طناب ها پرواز می کنی، با مدرن ترین تجهیزات و امکانات، محافظت می شوی. خانم ها و آقایان بدون محدودیت سنی می توانند از این امکان ورزشی استفاده کنند.

تعادل هوایی

اگر ترس از ارتفاع ندارید، این یک تجربه ویژه است. روی طناب قدم بزنید، مانند تصاویری که در برخی صحنه های تلویزیونی تماشا کرده اید. در ایستگاه مبداء تله کابین این مجموعه ورزشی خاص را مشاهده خواهید کرد. حس رنجر بودن با این امکان ورزشی در ارتفاع 3 تا 14 متری میسر خواهد شد. فقط یادتان باشد که باید بالای 14 سال داشته باشید تا مجوز این ورزش به شما داده شود. شما در این سایت از موانع و طناب های مختلف عبور خواهید کرد و البته ایمنی شما با امکاناتی چون کارابین، کلاه، تسمه و هارنس تضمین خواهد شد.

تعادل هوایی گنجنامه
پل معلق گنجنامه

پل معلق

یاد فیلم های را در زهنتان زنده کنید که قهرمان داستان، باید از پل معلقی میان زمین و آسمان عبور کند. روبروی صفحه نمایش هم دیدن این تصاویر هیجان انگیز، ضربان قلب را بالا می برد چه رسد به این که خودتان جای قهرمان داستان بنشینید. حال این امکان مهیا شده تا واقعا قهرمان داستان خودتان باشید. بدون محدودیت سنی و جنسیتی، 200 متر پیش روی شماست تا میان زمین و آسمان معلق باشید. 200 متر روی پلی قدم بزنید که با اندک نسیمی تلو تلو می خورد. رقص پل، هیجان را به اوج می رساند. زیر پایتان را نگاه نکنید، زیرا در برخی نقاط تا 35 متر از زمین فاصله دارید. شما روی نخستین پل معلق ایران قدم گذاشته اید و البته اگر هیجان به شما اجازه دهد می توانید شهر همدان را در موقعیتی بی نظیر تماشا کنید.

سنگ نوردی

لابد بسیاری از شما می پرسید که این یک رشته برای حرفه ای هاست و باید از آن عبور کنید، اما کمی صبر کنید. این دیواره 18 متری، سه مسیر صعود دارد که ویژه مبتدیان است. مربیان کارآزموده نیز در کنارتان هستند که نکات ایمنی و آموزشی لازم را به شما بگویند. اگر هم حرفه ای این ورزش هستید پنج مسیر اختصاصی برایتان در نظر گرفته شده تا در شرایطی ایده آل، به ورزش محبوب خود بپردازید.

صخره نوردی گنجنامه